جبهه فکری انقلاب اسلامی

امام به ما آموخت انتظار در مبارزه هست. سید شهیدان اهل قلم

جبهه فکری انقلاب اسلامی

امام به ما آموخت انتظار در مبارزه هست. سید شهیدان اهل قلم

جبهه فکری انقلاب اسلامی

پایگاه اطلاع رسانی واحد جهاد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام

پیام های کوتاه

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

        هیچ کس نمی تواند منکر تاثیر عمیق انقلاب ما بر توده مردم مسلمان شود. بعضی از گروهها نیز ظاهرا رابطه ای با ایران ندارند(مثل حرکت الاسلامیه در خود اسراییل که یک گروه نه چندان کوچک شامل اعراب اسراییلی که به اسلام گرایش پیدا کرده اند و رییس آنها عبدالله نمر درویش است.) ولی کسی نمی تواند تاثیر انقلاب ما بر گسترش جنبشهای اسلامی در منطقه انکار کند. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۲ ، ۰۷:۲۰
افسر جنگ نرم

    معنای تحلیل در مباحث سیاسی عبارتند از: دقیق شدن در مسائل سیاسی گشودن گره های ابهام و اغراض پنهانی بازکردن مطالب و حدود و ابعاد آن بیان نتایجی که مقصود بوده و یا بدست آمده و یا خواهد آمد و باریک بینی و نکته سنجی مورد نیاز در مسائل سیاسی  به عبارت دیگر تحلیل ریشه یابی حوادث و پدیده ها و پیش بینی نتایج آن می باشند که طبعا لازمه آن حلول در جزئیات آن حادثه نیز خواهد بود.

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۲ ، ۰۱:۰۲
افسر جنگ نرم


      ...خدا لعنت کند آن دستهایی را که تلاش کرده اند و می کنند که قشر جوان و دانشگاه ما را غیرسیاسی کنند. کشوری که جوانانش سیاسی نباشند، اصلا توی باغ مسائل سیاسی نیستند، مسائل سیاسی دنیا را نمی فهمند، جریانهای سیاسی دنیا را نمی فهمند و تحلیل درست ندارند؛ مگر چنین کشوری می تواند بر دوش مردم، حکومت و حرکت و مبارزه و جهاد کند؟! بله، اگر حکومت استبدادی باشد، می شود...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ خرداد ۹۲ ، ۰۰:۲۰
افسر جنگ نرم